Gegužės 7 dieną atnaujintoje Kauno sporto halėje skambėjo vaikų juokas – įvyko finalinio „Lietuvos mažųjų žaidynių“ etapo festivalis, kuriame dalyvavo ir mūsų lopšelio-darželio komanda.

Net 11 fizinio aktyvumo žaidimų metu vaikai išbandė krepšinio, futbolo, regbio, tinklinio, ledo ritulio bei kitų sporto šakų ypatybes atskleidžiančias užduotis. Visų festivalio veiklų metu mažuosius sportininkus pasitiko Respublikinės ikimokyklinio ugdymo kūno kultūros pedagogų asociacijos (RIUKKPA) trenerės, o užduotis komandai įgyvendinti padėjo lydėję mokytojai-Rasa ir Gedvinas.