Gerbiami Tėveliai, rūpintojai, globėjai,

Kauno r. ugdymo Eigirgalos lopšelio -darželio direktorės 2020 m. gruodžio mėn. 15 d. įsakymu Nr. V-167 Eigirgalos lopšelio -darželio Spindulėliųir Šypsenėlių grupėje nuo 2020 -12-15 d. iki 2020 -12-22 d. įvedamasinfekcijų plitimą ribojantis režimas. Dėl to nurodytu laikotarpiu Spindulėlių ir Šypsenėliųgrupės vaikų ugdymas organizuojamas nuotoliniu būdu. Įstaigoje įgyvendintos visos atsargos priemonės, užkertančios kelią tolimesniam ligos plitimui, patalpos dezinfekuotos bei išvalytos vadovaujantis Lietuvos Respublikos Sveikatos apsaugos ministerijos rekomendacijomis Sveikatos priežiūros įstaigų patalpų ir ne sveikatos priežiūros patalpų dezinfekcijai (kai galimas užteršimas SARS-COV-2 virusu). Įstaiga kitų vaikų ugdymo procesą tęsia įprastu režimu. Ligos ir motinystės socialinio draudimo įstatyme numatytais atvejais prašome kreiptis į SODRA dėl ligos išmokos skyrimo. Dėl elektroninio nedarbingumo pažymėjimo išdavimo kreipkitės telefonu į savo šeimos gydytoją. Primename, apie ypatingą svarbą laikytis ugdymo organizavimo būtinųjų sąlygų, asmens saugos ir higienos reikalavimų, saugaus atstumo uždarose patalpose.

Administracija

Kontaktai

Kauno rajono Eigirgalos lopšelis-darželis
Įmonės kodas 191095621
Adresas Jaunystės g. 3, Voškoniai LT-54344 Kauno r.
Telefonas +370 37 477380
El.p. eigirgaloslopselisdarzelis@gmail.com
Visos teisės saugomos:eigirgalosdarzelis.lt
SEO, Svetainių kūrimas www.internetsolutions.lt
RSS, RSS FEED,