„Mano Kalėdų eglutė“

Nuo vaikystės esame susigyvenę su Šv. Kalėdų įvaizdžiu – išpuošta eglute. Belaukdami Šv. Kalėdų džiugesio, ką piešia vaikai? Žinoma, eglutę žaliaskarę… O kaip ji nuostabiai kambaryje kvepia mišku! Gera ją dabinti, smalsu, gal ir kokią dovanėlę rasi po ja…

Belaukiant pačių gražiausių metų švenčių, kviečiame dalyvauti kūrybiniame projekte

 

„Mano Kalėdų eglutė“

 

Kartu su vaikučiais kurkite ( pieškite, lipdykite, siūkite, kepkite, gaminkite ir t.t.) savo Kalėdines eglutes iš įvairiausių medžiagų (popieriaus, siūlų, medžiagos, antrinių žaliavų ir visko, kas tik šauna į galvą  ir t.t.). Jomis puoškite grupių, darbo vietą, bei lauko aplinką…

Jūsų darbelių lauksime iki gruodžio 16 dienos. Eglučių eglutę išrinksite Jūs patys savo balsą palikdami balsavimo dėžutėje susitikimo su Kalėdų seneliu metu.

 

1

                                                                                                                                                                                                                               Organizatoriai

Kontaktai

Kauno rajono Eigirgalos lopšelis-darželis
Įmonės kodas 191095621
Adresas Jaunystės g. 3, Voškoniai LT-54344 Kauno r.
Telefonas +370 37 477380
El.p. eigirgaloslopselisdarzelis@gmail.com
Visos teisės saugomos:eigirgalosdarzelis.lt
SEO, Svetainių kūrimas www.internetsolutions.lt
RSS, RSS FEED,