Parodą „ŽIEMOS VĖJO VARPELIAI‘‘

2021 vasario 01-28d. Kauno r. Eigirgalos lopšelio-darželio ikimokyklinio ugdymo mokytojos Diana Grinienė, Jovita Lingevičė ir direktorės pavaduotoja ugdymui Aušra Dubosienė, kartu su  Kauno r. Švietimo centru, organizavo Respublikinę ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo įstaigų  vaikų, mokytojų, tėvų (globėjų) virtualią kūrybinių darbų parodą „ŽIEMOS VĖJO VARPELIAI‘‘.

Džiaugiamės ir dėkojame Lopšelio-darželio bendruomenei už aktyvumą, taip pat visiems dalyviams (129 mokytojai ir jų ugdytinių šeimos) iš 67 ugdymo įstaigų visoje Lietuvos Respublikoje.

Norime pasidalinti gerąja patirtimi parodos, kurios tikslas-ugdyti ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus vaikų kūrybinę iniciatyvą ir meninius gebėjimus, išradingai ir savitai kuriant vėjo varpelius pasirenkant įprastas ir netradicines priemones, akimirkomis :

 

Kontaktai

Kauno rajono Eigirgalos lopšelis-darželis
Įmonės kodas 191095621
Adresas Jaunystės g. 3, Voškoniai LT-54344 Kauno r.
Telefonas +370 37 477380
El.p. eigirgaloslopselisdarzelis@gmail.com
Visos teisės saugomos:eigirgalosdarzelis.lt
SEO, Svetainių kūrimas www.internetsolutions.lt
RSS, RSS FEED,