Štai kaip greitai ir lengvai išvalyti telefono vidinę atmintį.
Kaip išvalyti telefono atmintį be programų ir su programomis – lifehacks / depositphotos.com
Šiuolaikiniame pasaulyje kasdieniai socialiniai ryšiai yra neįtikėtinai svarbūs. Mobilusis telefonas jau seniai nebėra tik priemonė skambinti, dabar jis yra visavertis bendravimo su išoriniu pasauliu įrankis. papasakos, kaip greitai ir lengvai atlaisvinti telefono atmintį.
Kaip išvalyti „Android” telefono atmintį – instrukcijos
Išmanųjį telefoną OC Android renkasi daugelis ukrainiečių – jiems svarbu gauti įtaisą kaip būdą bendrauti internetu ir pasiuntiniais, taip pat kaip nešiojamąją pramogų priemonę. Be to – mobilusis telefonas jau spėjo pakeisti visavertę darbo vietą.
Todėl svarbu žinoti, kaip išvalyti „Samsung” telefono ir kitų „Android” modelių atmintį, kad prietaisu būtų galima patogiai naudotis:
- Pagrindiniame ekrane spauskite programos piktogramą, kol atsidarys meniu.
- Po to pasirinkite „About app” (apie programą).
- Atsidariusiame meniu eikite į „Memory” (atmintis).
- Po to pasirinkite „Clear cache” (išvalyti talpyklą).
Suprasti, kaip išvalyti „xiaomi” telefono ar kitų modelių atmintį, visai nesunku. Svarbiausia tai daryti reguliariai ir vengti išmanųjį telefoną paversti „plyta”.
Kaip išvalyti „iPhone” telefono atmintį – instrukcijos
„Apple” savininkai taip pat turi žinoti, kaip išvalyti telefono atmintį, kad prietaisas „nelėtėtų” ir veiktų tinkamai. Vadovaukitės šiais nurodymais:
- Atidarykite „Settings” (nustatymai).
- Tada eikite į „Basic”.
- Tada eikite į „iPhone Storage”.
- „Atsisiųskite” visas nenaudojamas programas.
Taip jos nebus pašalintos iš įrenginio, o tik atlaisvins užimtą atmintį, todėl galėsite laisvai naudoti programas su visais nustatymais ir parinktimis.
Tai, kokią operacinę sistemą naudoja jūsų telefonas, vaidina nereikšmingą vaidmenį, nes visuose įrenginiuose kyla vienodų problemų, todėl pasistenkite laiku išvalyti telefono atmintį, kad išvengtumėte trikdžių ir nesulėtėtų įrenginio sparta.
Kaip išvalyti telefono vidinę atmintį – universalūs patarimai
Mobiliojo telefono atmintis dažnai priklauso nuo iš anksto paleistų programų. Kai kurie telefonai sukonfigūruoti taip, kad įjungtos, bet aktyviai nenaudojamos programos turi funkciją persijungti į „išmanųjį” režimą, kuris taupo vidinę RAM vietą, todėl jos neuždaromos, o tik paliekamos budėjimo režimu. Tai taikoma programoms, kurios nenaudoja nuolatinio prisijungimo prie interneto, skambučių, taip pat kitų aktyvių mobiliojo prietaiso funkcijų.
Tačiau, kad visos reikalingos funkcijos išliktų aktyviuoju režimu, reikia nuolat stebėti sunaudotos prietaiso vidinės atminties kiekį ir atlikti paprastus veiksmus.
Automatinis talpyklos išvalymas
Spartinančioji atmintinė – tai sukaupta informacija apie jūsų veiksmus mobiliajame telefone, tai gali būti ir išsaugoti slaptažodžiai, ir kita informacija, ir tiesiog apsilankymų įvairiose svetainėse istorija, ir likutiniai failai, kurie nevaidina jokio vaidmens tolesniam įrenginio veikimui, o tik užima laisvą atmintį su nebenaudojama informacija.
Nepriklausomai nuo mobiliojo prietaiso operacinės sistemos, jis turi nepriklausomo periodinio vidinės atminties taikomųjų programų talpyklos valymo funkciją. Jei telefono atmintis yra pilna, pakanka tik įjungti ir nustatyti reikiamus šios funkcijos parametrus mobiliojo prietaiso nustatymų valdymo meniu. Šis būdas yra veiksmingiausias, jei reikia „išvalyti” telefoną be programų, tačiau kai šis būdas nepadeda, reikėtų išbandyti radikalesnius metodus, kad prietaisas veiktų stabiliai.
Giluminio valymo programos
Pats mobilusis telefonas, tiksliau, jo operacinė sistema, yra gana ištikimas sukauptos vidinės informacijos gausai ir dažnai neišvalo įrenginio iki reikiamo kiekio, palikdamas jo savininkui ankstesnių valymų „uodegas”. Tai yra apsauginė sistemos funkcija nuo galutinio ir negrįžtamo duomenų ištrynimo. Atlaisvinti telefono atmintį padės tik trečiųjų šalių pagalbinės įtaiso valymo programos, kurios skirtingoms operacinėms sistemoms atrodo vienodai.
Tokių programų yra daug, todėl nebus sunku rasti jums tinkamą. Kad išvengtumėte suklastotų ar piratinių versijų, programėles diegkite tik iš oficialių šaltinių, pavyzdžiui, mobiliųjų programėlių parduotuvės arba oficialios svetainės.