Kvapo neturintis ir siurbiantis dačos tetas: senelio metodas, kaip atsikratyti nemalonaus kvapo

Papasakosime, kaip pašalinti kvapą iš teto kibiro dačoje arba privačiame name.

Patarimai, kaip pašalinti kvapą iš dačos teto / depositphotos.com

Daugelis dačų gyvenviečių ar privataus sektoriaus gyventojų žino, kad kanalizacijos buvimas labai palengvina gyvenimą. Tačiau ne visi turi tetą namuose – jo nesant tenka „eiti į lauką”. Namų savininkai įsirengia medinius klozetus, tačiau anksčiau ar vėliau iškyla nemalonaus kvapo juose problema. išsiaiškino, kaip visiems laikams atsikratyti šlapimo kvapo kibire.

Anksčiau kalbėjome apie tai, kaip efektyviai išvalyti buto klozetą.

Geriausia priemonė nuo nemalonaus kvapo buto tete už centus

Yra patikrintas metodas, kuriuo naudodamiesi, nemalonaus kvapo „damų” (ir ne tik) kambaryje galite atsikratyti mėnesiui. Druska druska[salt]yra puiki priemonė nuo teto nemalonaus kvapo – tiesiog įpilkite du pakelius konservanto tiesiai į teto duobę. Galite naudoti valgomąją arba joduotą druską – savo nuožiūra. Tokia gudrybė padės kitą dieną nepastebėti nė vieno pašalinio kvapo ir mėgautis laiku intymioje vietoje.

Kaip atsikratyti nemalonaus kvapo dačos tete naudojant valgomąją sodą – gyvenimo gudrybė

Paprastas soda – tai dar vienas produktas, kuris visam laikui pašalina nemalonius kvapus. Kova su kvapais lauko tete yra sudėtinga, bet būtina užduotis, nes dažnai nesinori lankytis tete daugiausia dėl to, kad negalite pilnai kvėpuoti. Norint išvalyti patalpą, reikia 10 litrų šilto vandens ištirpinti 0,5 pakuotės sodos ir šį tirpalą supilti į teto duobę. Maždaug šešis mėnesius nejausite jokio kvapo, o vėliau procedūrą teks pakartoti.

Kaip pašalinti kvapą iš klozeto kibiro augalų pagalba

Pavasarį, vasarą ir ankstyvą rudenį galite pasinaudoti gamtos dovanomis – augalijos gausa leidžia nesiimti cheminių priemonių. Pašalinti nemalonius bakterijų veiklos sukeltus kvapus padės sodybos tete:

  • medžių apdorojimo pelenai arba pjuvenos;
  • nupjauta žolė;
  • pomidorų šluotelės arba dilgėlių stiebai.

Pirmaisiais dviem atvejais po kiekvieno apsilankymo produktą turėsite išpilti į tetą. Nueikite į tetą – išpilkite puodelį pjuvenų arba pelenų (įmeskite žolės saują). Variantas su kraujažolėmis arba dilgėlėmis yra paprastesnis – augalus į tetą reikia dėti kartą per savaitę.

Šių metodų privalumas yra tas, kad jie nereikalauja jokių finansinių išlaidų ir nedaro žalos aplinkai. Be to, iš duobės latrinos gautą mišinį (kompostą) vėliau galima naudoti daržui.

Share to friends
Rating
( No ratings yet )
Blog - Kauno rajono Eigirgalos darželis