Sudėtingas klausimas gali priblokšti bet kurį – teks labai pasistengti, kad išeitumėte nugalėtoju painiame žaidime.
Nukopijuota nuoroda
Turite išspręsti mįslę per 30 sekundžių / koliažas: Glavred, nuotrauka: depositphotos.com/ unsplash.com
Įvairios mįslės yra gera treniruotė smegenims, nes jos priverčia dirbti „visu greičiu”, kai bandote rasti teisingą atsakymą.
Jei mėgstate galvosūkius, taip pat patariame perskaityti medžiagą: Kuo skiriasi dvi katės: per 19 sekundžių turite rasti 3 skirtumus.
Kitame galvosūkyje tik nedaugeliui pavyks rasti teisingą atsakymą, nes tokia užduotis veda į intelektinį labirintą ir neleidžia greitai iš jo ištrūkti, rašo „The Mirror”.
Leidinys pažymi, kad tokia mįslė buvo įminta populiarios televizijos laidos „1 % klubas” amerikietiškoje versijoje. Visos laidos metu šimtui žiūrovų pateikiami įdomūs klausimai, kurie palaipsniui tampa vis sudėtingesni. Paskutinis klausimas yra pats sunkiausias, ir tik nedaugelis žmonių pasiekia šį etapą.
Taigi, viena iš sudėtingiausių laidoje įmintų mįslių skamba taip: „Praeitas mėnuo buvo ne gegužė ir ne liepa. Kitas mėnuo buvo ne sausis, ne kovas ir ne lapkritis. Nei praeitas, nei kitas mėnuo nėra balandis, rugpjūtis ar gruodis. Koks turėtų būti mėnuo?”
Šiai mįslei išspręsti siūloma skirti tik 30 sekundžių. Tačiau su tokiu mažu laiko tarpu susidoros daug daugiau žmonių.
Apačioje galite pamatyti teisingą atsakymą.
Teisingas atsakymas yra balandžio mėn.
Paaiškinimas: į užuominą „paskutinis mėnuo” neįtraukti birželis ir rugpjūtis. Į užuominą „kitą mėnesį” neįtraukti gruodis, vasaris ir spalis. Užuomina „nei praėjusį, nei kitą mėnesį” neįtraukia visų kitų mėnesių, išskyrus balandį.
Anksčiau Glavredas papasakojo apie mįslę, kurioje vos per 12 sekundžių reikia atspėti, koks yra skirtumas tarp dviejų valiklių. Nelengva suprasti, kokios detalės skiria vieną paveikslėlį nuo kito.
Taip pat anksčiau pasakojome apie mįslę, kurioje reikia atspėti, kuo skiriasi dvi merginos – mįslę reikia įminti vos per 19 sekundžių. Šis įdomus galvosūkis privers skaitytojus giliai susimąstyti, nes bus nelengva pastebėti tris subtilius dviejų beveik vienodų paveikslėlių skirtumus.
Jus taip pat gali sudominti:
Kas yra galvosūkiai?
Dėlionė – tai problema, kuriai išspręsti paprastai reikia sumanumo, o ne aukšto lygio specialių žinių. Nepaisant to, kai kurie galvosūkiai skatina mokslininkų teorinę ir praktinę plėtrą.
Yra žodinių galvosūkių (sąlyga pateikiama tekstu), grafinių (sąlyga pateikiama piešiniu), su daiktais (degtukais, monetomis ir pan.) ir mechaninių, rašoma Vikipedijoje.
Jei pastebėjote klaidą, paryškinkite reikiamą tekstą ir paspauskite Ctrl+Enter, kad praneštumėte apie ją redaktoriams.