Nelengva rasti vienintelį skaitmenį, kuris skiriasi nuo visų kitų. Kartu mįslei įminti duodama labai mažai laiko.
Nuoroda nukopijuota
Tarp aštuonių reikia rasti 3 / koliažas: Glavred, nuotrauka: depositphotos.com/ jagranjosh
Optinės iliuzijos – tai galvosūkiai, keliantys iššūkį mūsų regimajam suvokimui ir dėmesingumui. Nors iš pirmo žvilgsnio tokios užduotys gali atrodyti lengvos, šis pirmas įspūdis gali būti apgaulingas. Tai, kas atrodo lengva, iš tikrųjų gali būti labai sudėtinga.
Taip pat rekomenduojame perskaityti medžiagą: Kuo skiriasi du dinozaurai: atsakymą turite pateikti per 19 sekundžių.
Reguliari praktika sprendžiant optines iliuzijas ar panašaus tipo mįsles padeda ugdyti kritinį mąstymą ir problemų sprendimo įgūdžius, kurie savo ruožtu pravers realiame gyvenime.
Kitoje mįslėje reikia surasti paveikslėlyje paslėptą skaičių 3, rašo jagranjosh. Jį pastebėti bus nelengva, nes jis labai gerai paslėptas.
Tokia įdomi mįslė gali suklaidinti kiekvieną, nes vienintelis išskirtinis skaitmuo paveikslėlyje ne taip pastebimas. Jis labai gerai užmaskuotas.
Kartu sprendžiant mįslę teks paskubėti, nes tam skiriamos tik 3 sekundės. Daugeliui žmonių gali neužtekti laiko surasti teisingą atsakymą, tačiau atidžiausiems tikrai pavyks.
Tarp aštuoniukių reikia rasti 3 / jagranjosh
Pasistenkite susikaupti, išlaikyti dėmesį ir kuo greičiau rasti teisingą atsakymą.
Teisingą atsakymą palikome apačioje – paveikslėlyje jis pažymėtas ovalu.
Nebus lengva surasti aštuonetą.
Anksčiau Glavredas papasakojo apie mįslę, kurioje per 18 sekundžių reikia atsakyti, kuo skiriasi 2 berniuko paveikslėliai. Paveikslėliai tokie panašūs, kad bus labai sunku pastebėti tris išskirtines detales, kuriomis šie paveikslėliai skiriasi.
Taip pat anksčiau pasakojome apie mįslę, kurioje per 4 sekundes tarp X turite rasti Y. Rasti Y tarp daugybės X nėra lengva – teks labai pasistengti.
Jus taip pat gali sudominti:
Kas yra galvosūkiai?
Dėlionė – tai problema, kuriai išspręsti paprastai reikia sumanumo, o ne aukšto lygio specialių žinių. Nepaisant to, kai kurie galvosūkiai skatina mokslininkų teorinę ir praktinę plėtrą.
Yra žodinių galvosūkių (sąlyga pateikiama tekstu), grafinių (sąlyga pateikiama piešiniu), su daiktais (degtukais, monetomis ir pan.) ir mechaninių, rašoma Vikipedijoje.
Jei pastebėjote klaidą, paryškinkite reikiamą tekstą ir paspauskite Ctrl+Enter, kad praneštumėte apie ją redaktoriams.