Eigirgalos lopšelio –darželio ,, Spindulėlių‘‘ grupės išvyka

“Kam reikalingos tokios ilgos kopėčios ir valtis?” “O šalmas ir tokia ilga šlanga?” “O kiek vandens telpa gelbėtojų automobilyje?” “Kodėl ne visi ugniagesių automobiliai vienodi ir į kokius iškvietimus jie vyksta?”

Į šiuos ir daugybę naujų “Spindulėlių” grupės vaikų ir mokytojų klausimų  atsakė Kauno apskrities priešgaisrinės gelbėjimo stoties darbuotojai, kuriuos aplankėme lapkričio 15 d.  Vaikai turėjo galimybę susipažinti su ugniagesių gelbėtojų profesija, apžiūrėti patalpas ir įrangą, kurią jie naudoja vykdami į iškvietimą. Taip pat, ištyrinėjo gelbėtojų automobilius (iš vidaus ir išorės), bei išgirdo sirenų gausmą.

“Ačiū, kad esate mūsų Herojai”- tarė vaikai, dovanodami savo piešinį ir naminius meduolius.

 

 

Kontaktai

Kauno rajono Eigirgalos lopšelis-darželis
Įmonės kodas 191095621
Adresas Jaunystės g. 3, Voškoniai LT-54344 Kauno r.
Telefonas (8-37) 477380
El.p. eigirgaloslopselisdarzelis@gmail.com
Visos teisės saugomos:eigirgalosdarzelis.lt
SEO, Svetainių kūrimas www.internetsolutions.lt
RSS, RSS FEED,