Teisinė informacija

TEISĖS AKTAI:

• Lietuvos Respublikos Konstitucija.
  • Lietuvos Respublikos Darbo kodeksas.
  • Lietuvos Respublikos Švietimo įstatymas.
  • Priešmokyklinio ugdymo organizavimo tvarkos aprašas.
  • Priešmokyklinio ugdymo organizavimo modelių aprašas.
  • Švietimo aprūpinimo standartai 2011m.
  • Priešmokyklinio ugdymo priemonės samprata.
  • Vaiko brandumo mokytis pagal priešmokyklinio ir pradinio ugdymo programas įvertinimo tvarkos aprašas.
  • Švietimo pagalbos ikimokyklinio amžiaus vaiką namuose auginančiai šeimai teikimo tvarkos aprašas.
  • Vaikų priėmimo į Kauno rajono savivaldybės švietimo įstaigų ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo grupes tvarkos aprašas.
  • Lietuvos higienos norma HN 75:2010 „Įstaiga, vykdanti ikimokyklinio ir (ar) priešmokyklinio ugdymo programą. bendrieji sveikatos saugos reikalavimai”.
  • www.smm.lt –> ugdymas –> iki mokyklinis.

Tarybos sprendimas nuo 2018-03-01

Priėmimo pakeitimas 2017-04-27 Nr 169 1 dalis

Priėmimo pakeitimas 2017-04-27 Nr 169

Lietuvos respublikos sveikatos apsaugos ministerija, dėl informacijos