Gegužės 11-ąją Jonavos sporto arenoje įvyko antrasis Lietuvos mažųjų žaidynių 2024 (LTMŽ) didysis festivalis, kuriame dalyvavo ir mūsų įstaigos komanda. Kadangi, šiemet vyksta 10-osios mažųjų žaidynės, tad simboliškai projekto dalyviai ne tik sportavo, bet ir šventė aktyvios bendruomenės gimtadienį kartu su Respublikine ikimokyklinio ugdymo kūno kultūros pedagogų asociacija ir Lietuvos olimpiečiu. Festivalio metu vaikai išbandė 10 smagių, atskirų sporto šakų ypatumus atskleidžiančių, užduočių ir parodė projekto metu įgytus fizinius gebėjimus. Visos festivalio komandos buvo apdovanotos taurėmis, visi mažieji sportininkai – medaliais, diplomais bei organizatorių dovanomis. Džiaugiamės ir didžiuojamės mūsų mažaisiais sportininkais bei dėkojame mokytojoms!