Gegužės 29 d. Jonavos sporto arenoje vykusiame Respublikiniame „Lietuvos mažųjų žaidynių“ didžiajame festivalyje

Gegužės 29 d. Jonavos sporto arenoje vykusiame Respublikiniame „Lietuvos mažųjų žaidynių“ didžiajame festivalyje, tarp 280 dalyvių iš 35 ikimokyklinio ugdymo įstaigų, kurį stebėjo jaunimo olimpinių žaidynių čempionė plaukikė Agnė Šeleikaitė, buvo ir mūsų darželio komanda! Džiaugiamės savo komanda, kuri lavino judesius skirtingose sportinėse rungtyse – estafečių varžybose, bei dėkojame sirgaliams už palaikymą!

 

Kontaktai

Kauno rajono Eigirgalos lopšelis-darželis
Įmonės kodas 191095621
Adresas Jaunystės g. 3, Voškoniai LT-54344 Kauno r.
Telefonas (8-37) 477380
El.p. eigirgaloslopselisdarzelis@gmail.com
Visos teisės saugomos:eigirgalosdarzelis.lt
SEO, Svetainių kūrimas www.internetsolutions.lt
RSS, RSS FEED,