Svarbi informacija Lopšelio –darželio bendruomenei

Kauno rajone startavo mokinių gerumo akcija „Atverkime širdis“: visos jėgos sutelktos dėl Ukrainos, pagalba plečiasi

Į projektą įsitrauks ir mūsų  Eigirgalos lopšelis-darželis.

Akcijos metu (11.06-12.22) rinksime:
Parafinas/vaškas tinka bet koks (taip pat ir kvepiantis, spalvotas, žvakigaliai ir pan.).
Skardinės taip pat tinka bet kokios (didelės, mažos, aukštos, žemos, nuo konservų, kavos pupelių, maisto gyvūnams konservų). Svarbiausia – turi būti švarios.
Vaistinėlės tinka ne tik naujo, bet ir seno tipo (žinoma, nepasibaigusios galiojimo datos).
Pledus, vatines antklodes, ir pan. Jokiu būdu netinka pūkinės antklodės. Visa tekstilė turi būti švari ir nesuplyšus, tvarkingos būklės.
Vilnonius arba pusvilnonius siūlus.
Iš surinktų priemonių labdaros ir paramos fondo „Susivieniję gerumui“ savanoriai gamins apkasų žvakes, megs kojines, kitos priemonės taip pat bus nugabentos į Ukrainą.

Laukiame visų bendruomenės narių indėlio.