Virtuali kūrybinių darbų parodą „Mandala Mamai“

2021 balandžio 01d.- gegužės 10 d. Kauno r. Eigirgalos lopšelio-darželio ikimokyklinio ugdymo mokytojos Audronė Pužauskienė, Laima Trapeckienė, Rasa Bielinienė-Bieliakienė ir direktorės pavaduotoja ugdymui Aušra Dubosienė, kartu su  Kauno r. Švietimo centru, organizavo Respublikinę ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo įstaigų  vaikų, mokytojų, tėvų (globėjų) virtualią kūrybinių darbų parodą „Mandala Mamai“.

Dėkojame visiems dalyviams už aktyvumą ir kviečiame pasidžiaugti paroda, skambant mūsų lopšelio-darželio „Kiškučių“ grupės vaikų dainai:

 

Kontaktai

Kauno rajono Eigirgalos lopšelis-darželis
Įmonės kodas 191095621
Adresas Jaunystės g. 3, Voškoniai LT-54344 Kauno r.
Telefonas (8-37) 477380
El.p. eigirgaloslopselisdarzelis@gmail.com
Visos teisės saugomos:eigirgalosdarzelis.lt
SEO, Svetainių kūrimas www.internetsolutions.lt
RSS, RSS FEED,